Digitální inteligentní osobní váha RENPHO , 180kg, bílá

199,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců
  • Váha s funkcí BMI (údaje BMI se zobrazují v aplikaci).
  • Digitální inteligentní váha s aplikací nesleduje jen Vaši váhu, ale také sleduje také vaše trendy BMI. Není třeba ruční zadávání, podporuje také více uživatelů. Pracuje s vašimi údaji o fitness pomocí Apple Health, Google Fit, Fitbit a Samsung Health – ukládejte svá data na jednom místě a sledujte svůj pokrok.
    Přesná měření: Digitální váha RENPHO poskytuje údaje o hmotnosti s přesností 0,05 kg / 0,2 lb, maximální váha 180kg; Vybaveno 4 nejnovějšími vysoce přesnými senzory pro zajištění přesného měření hmotnosti.
  • Váha RENPHO používá velkoplošný podsvícený LED displej
  • Snadná obsluha: Step-on technologie, automatické vypnutí, automatické nulování, automatická kalibrace; 3 kroky k nastavení chytré aplikace, 5 sekund na získání trendu hmotnosti / BMI, míry v lb a kg.
  • Velikost: 25.91 x 25.91 x 2.49 cm

Není skladem

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.