Chytrá-analytická osobní váha iTeknic, bílá „B“

199,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – drobné oděrky na kovových elektrodách

  • 13 Měření dat: Pokročilá technologie BIA pro přesné měření 13 základních údajů o zdraví, včetně hmotnosti, BMI, tělesného tuku, bílkovin, podkožního tuku, viscerálního tuku, tělesné hmotnosti bez tuku, tělesné vody, kosterního svalu, svalové hmoty, kostní hmoty, BMR , Metabolický věk. atd. Poměrně dobrý pomocník pro lidi s hmotností a dlouhodobým zlepšováním kondice.
  • High Accuracy Monitor: Vybaven 4 vysoce přesnými senzory a 4 vysoce citlivými elektrodami, naše tuková stupnice vám může nabídnout podrobná data s vysokou přesností rychle, unikátní dvojfrekvenční elektrický design vám přináší konstantní a spolehlivá data. Automatická kalibrace pokaždé po aktivaci, takže každé měření je bezchybné.
  • Interaktivní aplikace: Digitální váha přichází s bezplatnou aplikací ke stažení, bez omezení počtu uživatelů a přátel. Váha automaticky rozpozná data uživatelů pro různé členy rodiny, aby zkontrolovala jejich vlastní pokrok a sdílela je na Twitteru, Facebooku a Instagramu nebo data posílala do Apple Health, Google Fit a Fitbit, podporuje Bluetooth 4.0, Android 4.3 a IOS 7.0 či novější

Skladem

Chytrá-analytická osobní váha iTeknic, bílá „B“

199,00  vč. DPH

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.