Repasovaná MicroYep Klávesnice PC

99,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců
  • Pohodlné klávesy chiclet, standardní rozložení klávesnice, klávesy v plné velikosti a numerická klávesnice. Klávesnice USB poskytuje efektivní nástroj při práci nebo hraní her. Ideální pro každodenní použití, doma nebo v kanceláři.
  • Krátký design kláves vám nabízí neuvěřitelně dobrou zpětnou vazbu a pohodlné nošení. Sklopné nastavitelné nožičky udržují vaše ruce v pohodlnější pozici pro psaní a pomáhají snižovat únavu rukou po dlouhodobém používání. Protiskluzové gumové podložky drží klávesnici počítače při psaní pevně na svém místě.
  • Odolný proti stříkající vodě: Odolné kryty kláves ABS se snadno čitelnými, silnými a jasně bílými znaky poskytují až 10 000 000 krát více stisků kláves bez opotřebení. Klávesnice USB s drenážními otvory odolná proti náhodnému rozlití a pádu. (Poznámka: Klávesnice USB je voděodolná, ale není vodotěsná. Nenamáčejte klávesnici do kapaliny.)
  • 12 mediálních tlačítek. Tlačítka FN + F1 ~ F12 umožňují snadný a rychlý přístup k médiím, hlasitosti +/-, ztlumení, předchozí titul, další titul, přehrát / pozastavit, pozastavit, doma, e-mail, můj počítač, oblíbené položky. Zjednodušte používání počítače a zaměřte se na to, co děláte.
  • Snadné připojení USB 2.0: plug and play – není vyžadován žádný software. Stačí připojit kabel USB a klávesnice počítače je připravena k použití. Funguje s desktopy, notebooky a počítači se systémem Windows 98 / XP / 7/8/10 / Vista, Mac OS

Skladem

Repasovaná MicroYep Klávesnice PC

99,00  vč. DPH

Katalogové číslo: B07HFZ8V85 Kategorií: , , , ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.