Repasovaná Seenda Multi-Bluetooth Wireless Klavesnice s Num

399,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců

Německé rozložení kláves

  • Synchronizace více zařízení – Tato klávesnice podporuje až 4 zařízení současně a můžete mezi nimi snadno přepínat stisknutím tlačítka. Ideální pro ty, kteří potřebují ovládat více zařízení, například dva počítače a telefon.
  • Pohodlné nabíjení – Tato klávesnice je dobíjecí pomocí dodaného kabelu Micro-USB a vydrží až 2 měsíce na jedno nabití (každodenního používání). Klávesnice má také tlačítko ON/OFF které umožňuje uživateli regulovat výdrž baterie vypnutím klávesnice když nebude používána.
  • Snadné párování – 4 nezávislé kanály párování, proces párování je jednoduchý a snadný. Funguje dobře s operačními systémy Windows, iOS, Android a Mac. Kompatibilní s iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPhone X, iPhone 8, 7, 6S, Galaxy Tab, tablety Android a dalšími.
  • Kvalitní provedení – Tato klávesnice je vyrobena z odolného materiálu ABS vpředu a vzadu z prvotřídního hliníku, což jí dodává solidní vzhled a odolnost.
  • Nůžkové spínače – kvalitní spínače zaručí i přes krátkou cestu klávesy velmi dobrou odezvu.

Není skladem

Katalogové číslo: B07THY26BZ Kategorií: , , , ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.