Repasovaná bluetooth klávesnice pro tablet a mobil Jelly Comb B046, černá, DE

349,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců
  • německé rozložení kláves
  • ERGONOMICKÁ BLUETOOTH KLÁVESNICE – Kulaté konkávní klávesy pomáhají vašim prstům rychle najít správné symboly a poskytují vám nový, pohodlný a efektivní zážitek z psaní. Konvexní mezerník usnadňuje a lépe reaguje na palce. Horní držák může pro psaní nebo sledování používat jedno nebo dvě zařízení (až 12palcové tablety).
  • Přepínání mezi 2 zařízeními – Tato klávesnice Bluetooth podporuje 2 připojení se 2 zařízeními současně. Chcete-li mezi nimi přepínat, stačí stisknout Bluetooth Channel 1 nebo Bluetooth Channel 2. Žádné rušení, žádná oprava.
  • ŠIROKÁ KOMPATIBILITA: Tato kompaktní klávesnice Bluetooth je široce kompatibilní se třemi systémy: iOS (Mac OS) / Android / Windows. Stisknutím kláves Fn + Q / W / E můžete snadno přepnout na správný systém pro vaše zařízení Bluetooth, jako jsou iPad 10.2 / 9.7, iPad Air 10.5, iPad Pro 11, Samsung Tab A 10.1, iPhone 11 atd.
  • Díky vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterii může tato bezdrátová klávesnice pracovat nepřetržitě 40 hodin, 3 hodiny pro úplné nabití a 3 měsíce pro pohotovostní režim. Pokud po dobu 10–15 minut neproběhne žádná operace, klávesnice se přepne do režimu automatické úspory energie.
  • Robustní pouzdro je dostatečně pevné, aby pevně drželo zařízení Bluetooth. Kompaktní velikost umožňuje pohodlné psaní na klíně. Ideální pro domov a cestování.

Není skladem

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.