Robotický vysavač Proscenic M7 Pro, 2700Pa, Laserová navigace „B“

4.999,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – škrábance na plastech viz foto v galerii

  • [Prodáváno samostatně] Inteligentní sběrač odpadu: Tento systém automaticky nasaje odpad z robotického vysavače, takže nemusíte vysavač ručně vysýpat. Poznámka: Inteligentní sběrač prachu není součástí balení a prodává se samostatně
  • Pokročilá laserová technologie: Vylepšený laserový navigační systém inteligentně naviguje a mapuje váš domov vytvořením mapy vašeho prostoru v reálném čase a poté naplánuje nejlepší trasu pro čištění. Díky 24 senzorům na jednotce dokáže snadno a efektivně zvládnout složitá prostředí.
  • Selektivní čištění: Poskytuje vám kontrolu nad tím, kam chcete vysavač směřovat či nikoli. Pomocí aplikace ProscenicHome můžete ovládat vše, co potřebujete: přepínání mezi režimy čištění, plánované čištění, čištění specifické pro místnost, vytváření virtuálních mimolimitních zón, nastavení konkrétních zón k čištění atd. Kromě toho má schopnost ukládat vícepodlažní mapy, takže je stačí nastavit pouze jednou.
  • Super výkonné sání: Robotický vysavač M7 Pro, poháněný bezkartáčovým motorem Nidec, se může pochlubit vysokým sacím výkonem max. 2700 Pa, který má schopnost snadno vysát zvířecí chlupy, špínu a jemný prach. Napětí – 14,4 V
  • Lithium-iontová baterie 5200 mAh: Extra velká baterie nabízí až 150 minut úklidu, což je dost na pokrytí velkého domu o rozloze až 300 metrů čtverečních.
  • Auto Carpet Boost: Automaticky zvyšuje sání na maximální režim, když je detekován koberec, snadno přechází z tvrdých podlah na koberce.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK067184402 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.