Bezsáčkový vysavač Philips PowerPro Expert FC9745 „B“

2.499,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – drobné oděrky na plastech viz foto v galerii

  • PowerCyclone 8 rychle urychluje vzduch v cyklónové komoře a odděluje prach. Výkonné vířivé působení maximalizuje proudění vzduchu a výkon pro pozoruhodné výsledky čištění.
  • hubice TriActive+ jemně otevírá vlas koberce pro hlubší čištění. Vzduchové kanály vpředu umožňují vysát velké drobky a kartáče po stranách uklízejí těsně podél vašeho nábytku a stěn.
  • filtrační systém vytváří dokonalé utěsnění a zachycuje 99,9 % jemného prachu – včetně pylu, chlupů domácích zvířat a roztočů – pro alergiky a každého, kdo vyžaduje vyšší úroveň hygieny.
    systém Allergy Lock používá senzor, který zajišťuje, že nádoba na prach je před provozem plně utěsněná a nepropustná.
  • Nádoba na prach se odnímá jednou rukou
  • 750W motor pro silný sací výkon
  • Kartáč Super Turbo umožňuje hloubkové čištění koberců, snadné odstranění vlasů a chmýří. Rotující kartáč uvnitř hubice aktivně odstraňuje drobné prachové částice a zvířecí chlupy, což vede k lepšímu čisticímu výkonu. Kolečka hubice zabraňují poškození v případě použití na tvrdých podlahách.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK066030208 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.