Výrobník ledu Arendo ‎722304980722, červený „B“

1.799,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – drobné oděrky na plastu

  • S výrobníkem ledu Arendo s objemem 1,8 litru získáte kostky ledu přesně tehdy, když je potřebujete, a nemusíte čekat, až vám mrazáku zamrzne voda. Produkční běh trvá pouze 7,5 minut.
  • Snadné použití: Naplňte 1,8litrovou nádrž na vodu ve výrobníku ledu. Voda je přiváděna do 9 kuželů stroje a ochlazována. Vytvarované kostky ledu se pak vyjmou z formy a zatlačí do sběrné nádoby. To vše se děje zcela automaticky. Jediné, co musíte udělat, je vyjmout naplněnou misku na kostky ledu a užívat si nápoje.
  • Miska na kostky ledu je plně naplněna za hodinu. Dostanete 64 velkých kostek ledu nebo 70 malých kostek ledu. Poté se zařízení automaticky vypne a LED dioda pro nádobu na led (ICE FULL) se plně rozsvítí. Rychlost produkce za den (24 hodin) je přibližně. 15 kg kostek ledu a cca. 12 kg malých.
  • Automatické funkce: Automatické vypnutí, když je nádoba na led plná. Automatické varování v případě nedostatku vody (pomocí LED).

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK068774861 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.