ICQN 70litrová 1 800 W mini trouba s vnitřním osvětlením a recirkulací „B“

1.999,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – promáčklina na boku trouby, jinak nová

  • EXTRA VELKÝ OBJEM: Se svým vnitřním objemem 60 litrů se tato trouba téměř neliší od vestavěné trouby. Vnější rozměry jsou Š x H x V: 63,2 x 48,6 x 41,8 cm a vnitřní rozměry jsou 46,6 x 39,0 x 28,3 cm. Rozměry pekáče jsou Š x H: 45,5 x 37,7 cm. To znamená, že se do trouby vejde pizza o průměru až 37 cm.
  • Rozsah dodávky zahrnuje: 1 plech na pečení, 1 grilovací rošt, 1 uchopovací kleště a 1 rožeň na rohlík
  • VLASTNOSTI: Trouba přesvědčí nejen vysokým výkonem 1800 W, ale také svou univerzálností. Nabízí 5 funkcí pečení, včetně konvekce, konvekce se spodním ohřevem, horního ohřevu, spodního ohřevu, horního / spodního ohřevu a také nabízí funkci výroby jogurtu a rozmrazování. Teplotu lze nastavit mezi 40 a 230 stupni.
  • VHODNÉ PRO UŽIVATELE: Ušetřete peníze za chemické čisticí prostředky a relaxujte a pijte kávu, zatímco se trouba sama čistí pomocí funkce samočištění. S pouhými 2 sklenicemi vody a za pouhých 30 minut lze troubu po krátkém setření očistit od zbytků jídla. Díky kompletně smaltovanému interiéru je stírání dětskou hrou.
  • VŠEOBECNĚ: Pálení jídla je minulostí, díky integrovanému časovači se trouba vypne, když je dosaženo nastaveného času. Nebo můžete nastavit manuální čas tak, aby časovač běžel nepřetržitě. Díky funkci konvekce je vaše pizza připravena rychle a rovnoměrně. Při horním / spodním ohřevu a vysoké teplotě bude chléb uvnitř měkký a zvenku křupavý a koláče, vdolky, dortové základy nebo plechové sušenky budou nadýchané a šťavnaté.
  • Vnitřek trouby je stejně velký jako vnitřek vestavné trouby.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK067223286 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.