Horkovzdušná fritéza Innsky IS-EE004, 5.5 litru XXL, nerezová ocel „B“

1.399,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – drobné oděrky na plastech viz foto v galerii

  • smažení, vaření, grilování a pečení v horkovzdušné fritéze Innsky z nerezové oceli je velmi šetrné k potravinám. Tím se zachovají vitamíny a další živiny. Čtvercový koš pojme 5,5 litru potravin a dokáže připravit lahodná nízkotučná jídla na 5-6 porcí.
  • princip fungování horkovzdušné fritézy spočívá v tom, že se jídlo vaří 360° v horkém vzduchu. Využívá princip Maillardovy reakce, který zajišťuje, že hranolky budou křupavé a kuře šťavnaté, zároveň se sníží objem oleje o 80 %.
  • Tato horkovzdušná fritéza se dodává se 7 předdefinovanými programy, které si můžete vybrat stisknutím tlačítka. Své oblíbené jídlo připravíte jediným stisknutím tlačítka a bez velké námahy. Teplotu (80-200°C) a dobu přípravy (až 60 minut) můžete nastavit i ručně.
  • zásuvka s košem je opatřena vysoce kvalitním nátěrem, který zabraňuje připalování a usnadňuje čištění. Rukojeť zůstává vždy chladná a umožňuje bezpečné vyjmutí hotového pokrmu.
  • Způsob vaření: vzduch se ohřeje na ideální teplotu a vysokou rychlostí cirkuluje ve varné komoře, takže jídlo se uvaří rovnoměrně a venku bude křupavé a suché, ale uvnitř zůstane měkké. Stačí jedna lžíce oleje.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK067962476 Kategorie: , ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.