Domácí pekárna Panasonic SD-ZX2522KXS „B“

3.999,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – promáčklina na boku, oděrky na plastech viz foto

  • Domácí pekárna pro automatizovaný proces pečení chleba, dotykový panel, 37 programů na pečení a přípravu těsta
  • 20 programů na pečení: Pekárna SD-ZX2522 vám přináší čtyři nové programy: Vícezrnný chleba (rychlý režim), bezlepkový základní chleba a bezlepkový koláč. Můžete si také vybrat ze tří velikostí bochníku a barvy kůrky a upéct si přesně ten typ chleba, který máte rádi. A navíc ušetříte čas: připravte si doma těsto na pizzu za pouhých 45 minut nebo bezlepkový chleba za 2 hodiny! A celozrnný chleba v rychlém režimu zabere 3 hodiny.
  • 15 programů na přípravu těsta: Pekárna SD-ZX2522 od společnosti Panasonic nejen upeče chleba, ale také připraví různé druhy těsta, dokonce bezlepkové těstoviny a těsto na koláče. Rozmazlete se čerstvě upečenými bezlepkovými bochánky, chlebem a koláči nebo si vychutnejte čerstvé bezlepkové těstoviny přesně tak, jak je máte rádi!
  • Nastavení velikosti a barvy bochníku: Pekárna Panasonic se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Příprava dokonalého bochníku už nemůže být jednodušší, ať už jde o bochánek jen pro vás, nebo pořádný bochník pro vaše blízké. Můžete si dokonce zvolit oblíbený odstín chleba nastavením požadované úrovně zhnědnutí kůrky.
  • Režim pro marmelády a kompoty: Pekárna Panasonic nejen peče, ale díky novému režimu pro marmelády a kompoty budete mít široký výběr možností při přípravě domácích marmelád. V provozních pokynech naleznete 8 receptů na marmeládu a 6 receptů na kompoty.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK068187764 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.