Pákový kávovar Cecotec Cumbia Cafelizzia 790 Shiny, 20 Bar, 1350W, červený „B“

1.399,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – poškozené držátko na nádobu na vodu, stále drží ok

  •  Jeho elegantní kompaktní červeno-hnědý design z nerezové oceli fascinuje na první pohled, ale dobrá zpráva tím nekončí, je vybaven výkonem 1350 W, poskytuje všestrannost a velké množství možností, což vám umožní připravit všechny druhy kávy nebo si připravit horkou vodu na infuze.
  • Tento systém rychlého ohřevu zajišťuje udržování teploty v optimálním rozsahu pro získání nejlepší kávy. Kromě toho, že je kávovar připraven během několika sekund, ohřívá vodu rychleji než jiné typy konvenčních systémů, protože neustále ohřívá pouze tolik vody, kolik potřebuje, což také zvyšuje jeho energetickou účinnost.
  • Díky 20barové technologii ForceAroma je káva více než schopná získat z kávy maximální chuť. Probuďte své smysly a vychutnejte si nejlepší krém a maximální aroma, které jeho výkonná tlaková pumpa dosahuje v každé z vašich káv.

Není skladem

Katalogové číslo: LPNHK067727074 Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.