Strategická stolní hra Disney Villainous: Evil Comes Prepared – v angličtině

449,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců
  • Postavy, které máte rádi – V tomto asymetrickém stylu hry má každý Disney Villain své vlastní cíle. Na výběr máte 3 různé darebáky Disney – Scar, Ratigan a Yzma. V balíčcích osudu jsou také vaši oblíbení protagonisté jako Mufasa, Simba, Pumbaa, Basil, Dr. Dawson, Olivia, Kuzco, Pacha, Kronk a další!
  • Skvělé pro fanoušky Disney – Ať už hrajete se skupinou oddaných fanoušků Disney, hráčů klasických strategií nebo se svou rodinou, Evil Comes Prepared je ideální pro každou příležitost při hraní her a je skvělým dárkem pro milovníky Disney!
  • Kompatibilita – Evil Comes Prepared lze hrát jako samostatnou hru nebo s ostatními hrami Villainous: The Original Villainous (The Worst Takes It All), Wicked to the Core a Perfectly Wretched.
  • jasné pokyny – snadno se naučíte hrát s jasnými pokyny! Každý ze 3 darebáků má svého vlastního průvodce a tito průvodci vás inspirují strategiemi a tipy pro tvorbu nejúspěšnějšího plánu k výhře!
  • Co získáte – Evil Comes Prepared je zábavná desková hra pro rodiny a hráče. Je to lehká strategická hra až pro 6 hráčů. V krabici najdete 3 desky padouchů, 3 tahače padouchů, 90 karet padouchů, 45 karet osudu, 42 žetonů, 3 referenční karty, 3 průvodce pro padouchy a pokyny.

Není skladem

Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.