Stolní hra Star Wars Assalto Imperiale – Italsky

999,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

v italském jazyce

Star Wars: Imperial Assault je strategická stolní hra, ve které budete svádět taktické boje s miniaturami a plnit různé mise ve světě Hvězdných válek.

Imperial Assault vás zavede přímo do víru galaktické občanské války mezi povstaleckou Aliancí a Císařstvím, do doby po zničení Hvězdy smrti u Yavinu 4.

Tato hra nabízí 2 samostatné herní varianty. První je Velká kampaň, ve které skupina odvážných elitních povstaleckých agentů stojí proti přesile neomezených zdrojů a jednotek Císařství. Jeden z hráčů se zhostí vedení sil Impéria, zatímco ostatní hrají za hrdiny z řad Aliance.

Ve druhé herní varianta (tzv. „Skirmish“) proti sobě stojí 2 hráči. Každý si staví svoji armádu, s nimiž se potom utkají.

Obsah balení:

34 plastových figurek
59 oboustranných dílů mapy
11 speciálních kostek
přes 250 karet
150 žetonů
2 zvláštní balíčky (v každém je vždy legendární postava a k ní speciální karty a mise), součástí základní sady jsou Luke Skywalker a Darth Vader.

Není skladem

Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.