Hra Original Rummikub, Kompakt – německy

99,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

Rummikub je originál. Kompaktní verze v kovové krabici. Tato hra je na trhu již více než 25 let a do dnešního dne se jí celosvětově prodalo přes 50 milionů kopií. Rummikub tak hájí své místo mezi 3 nejlepšími hrami na světě. Důvod tohoto úspěchu: Díky snadno pochopitelnému a rychle se naučitelnému mechanismu hry a nádherné kombinaci strategie a štěstí nabízí Rummikub výzvu pro každého – a (téměř) bez věkového omezení. Rummikub je hra, která může spojit lidi všech věkových skupin a úrovní znalostí za jedním stolem a nabízí každému stejnou zábavu, kterou lze také různým způsobem měnit, takže zaručeně nebude nudná. Přiveďte celou rodinu kolem jednoho stolu a ponořte se do milionů fanoušků světa čísel Rummikub po celém světě!

Skladem

Hra Original Rummikub, Kompakt – německy

99,00  vč. DPH

Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.