Repasovaná dětská kamera RAYROW v modré barvě, digitální kamera s rozlišením HD 1080p, WIFI a dotyková obrazovka, 3,0 palcový IPS HD display

589,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců
  • 🎁【Dětská kamera s funkcí Selfie, 28 megapixelů a 1080p HD video】 Dětská videokamera s rozlišením 8,0 megapixelů, nahrává až 1920x1080P Video, umožní dětem zachytit úžasné okamžiky.Dětská kamera má více funkcí, včetně nepřetržitého fotografování, časosběru, možnosti selfie. Snadno ovladatelný, vhodný pro věk  3-12 let pro chlapce a dívky.
  • 🎁 【3 PALCOVÁ IPS DOTYKOVÁ OBRAZOVKA A VESTAVĚNÉ WIFI】 Integrovaná funkce WIFI, přenos v reálném čase. Můžete snadno přenášet fotografie nebo videa do telefonu a sdílet práci svých dětí na sociálních webových stránkách! S 3palcovou dotykovou obrazovkou IPS můžete snadno zvětšovat realistické obrázky a ovládat je.
  • 🎁 【USB dobíjení a USB přenos dat】 Vestavěná 800mAh dobíjecí lithiová baterie, nejsou potřeba žádné další baterie. Nebojte se, že by vám došla baterie. Může se připojit k počítači (Windows, Mac) a přenášet soubory. Pořiďte s 16 GB micro SD kartou a pořiďte tisíce fotografií!
  • 🎁 【Mini velikost a design odolný proti pádu】 Tato roztomilá dětská kamera má mini přenosnou velikost, nízkou hmotnost a šňůrku na krk, který dětem usnadňuje nošení kdekoli na outdoorových akcích, jako je piknik, kempování a turistika. kamera je odolnější a bezpečná pro děti.
  • 🎁 【Integrované logické hry a vtipné rámečky a vynikající poprodejní servis】 Díky mnoha fotorámečkům mohou digitální fotoaparáty pro děti stimulovat kreativitu dětí a zachytit všechny úžasné okamžiky. Skvělý dárek pro děti, aby prozkoumaly svět a zaznamenaly své dětství.

Není skladem

Katalogové číslo: B088WJ1KDL Kategorie: ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.