Repasovaný Lego Harry Potter Herní Sada Adventní Kalendář „B“

349,00  vč. DPH

[{attribute:jakost}]

Produkt zařazen do kategorie „B“ z důvodu – 1 okýnko bylo již otevřeno, ale vše kompletní

  • LEGO Harry Potter Adventní kalendář obsahuje 24 kouzelných dárkových sestav se 6 mini figurkami a známými předměty z filmů.
  • Zahrnuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Rona Weasleye, Padmy Patil, Parvati Patil a Cho Chang, které podnítí slavnostní vzrušení.
  • Zahrnuje také sestavitelné modely, jako je miniaturní kočár Beauxbaton a jídelní stůl na bankety, které oživí Bradavické slavnosti.
  • Tento úžasný adventní kalendář hraček na den LEGO přináší fanouškům Harryho Pottera magické Vánoce se vzrušujícími překvapeními po dobu 24 dnů.
  • Jak se blízí velký den, tím více hraček budou děti mít ke znovu vytvoření kouzelného vánočního plesu a nekonečného prázdninového dobrodružství v Bradavicích.

Není skladem

Katalogové číslo: B082WDM878 Kategorie: , , ,

Produkt je zařazen do kategorie "B"

To znamená že zboží může mít drobné kosmetické vady, může chybět příslušenství, ale jinak je otestované a plně funkční. Vždy se snažíme popsat co je špatně. Často se jedná o zboží u kterého byla poškozena krabice, proto nemusí být v origiálním obalu.

Pokud byste měli zájem o zaslání fotografií kusu, který obdržíte, kontaktujte nás a rádi Vám je zašleme.

Stav zboží

Záruka

12 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.