Repasovaný ELEGIANT Prenosny SoundBar 3,5mm Jack USB Napajeni

199,00  vč. DPH


Warning: Undefined variable $zaruka in /data/web/virtuals/318047/virtual/www/domains/rmall.cz/wp-content/themes/flatsome-child/functions.php on line 21
Záruka: 12 měsíců

stav „B“ mírně promáčklý

  • Vysoká kvalita reprodukovaného zvuku je zaručena za použití dvou 3W reproduktorů. Skvělý doplněk každého počítače nebo notebooku Vám dovolí užít si poslech hudby nebo hraní her bez zkreslení.
  • Soundbar je napájen přímo z USB a tím je velmi mobilní. Pro instalaci soundbaru není potřeba žádných ovladačů, pouze připojíte napájení USB (PC, notebook, powerbanka) a 3,5mm jack.
  • Elegantní design a hladké povrchy soundbaru se hodí všude. Díky velikosti (31×6,3×6,0 cm) je ovšem velmi lehce přenositelný a nezabere moc místa.
  • Soundbar je kompatibilní s každým zařízením které má 3,5mm Jack a USB. Zařízení sice není určeno jako náhrada oblíbených přenosných reproduktorů, použití se ovšem meze nekladou, po připojení na power banku a 3,5mm jacku ¨(například do telefonu), jej lze používat i jako přenosný reproduktor.

Není skladem

Katalogové číslo: B08BRXB55V Kategorie: , , ,

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.