BREMBO sada brzdových destiček, kotoučová brzda P 68 038 Ean: 8020584061893

299,00  vč. DPH

Záruka: 12 měsíců

brzdovy system Lucas
brzdovy system Trw-Lucas
pro cislo vyrobku P 68 038
Sirka v mm 99,9
tloustka/sila( v mm) 18,2
uzaviraci vystrazny kontakt bez vystrazneho uzaviraciho kontaktu
vyska ( v mm ) 64,8
WVA cislo 21463

Čísla produktu:
APEC braking PAD810
APEC braking PD3000
ATE 13046028342
ATE 13046029552
ATE 602834
AUGROS 55513972
BARUM BA2023
BENDIX 510434
BENDIX 571326B
BENDIX 571327B
BENDIX 571327BAS
BENDIX 571526B
BENDIX 571526X
BOSCH 0986467720
BOSCH 0986TB2005
COBREQ N448
COMLINE ADB1133
COMLINE ADB1431
COMLINE CBP1133
COMLINE CBP1431
DELPHI LP885
DON PCP1005
FERODO FDB1781
FERODO FSL1781
FMSI-VERBAND D15798256
FTE BL1323A2
GALFER B1G10205012
GIRLING 6104001
GIRLING 6113321
HELLA PAGID 355012671
HELLA PAGID 8DB355012671
ICER 180993400
JURID 571327J
JURID 571327JAS
JURID 571526D
JURID 571526J
KAWE 014120
MAGNETI MARELLI 363700201629
MAGNETI MARELLI T1629MM
MAGNETI MARELLI T5077MM
MAPCO 6377
METELLI 2201200
MINTEX MDB1628
MINTEX MDB2192
NK 223944
NK 223953
OPTIMAL 10342
OPTIMAL 9870
PAGID T1629
PAGID T5077
QUINTON HAZELL 2509
QUINTON HAZELL 2846
QUINTON HAZELL 7563
QUINTON HAZELL BP200
QUINTON HAZELL BP200D
REMSA 014110
REMSA 014120
REMSA 14120
REMSA 14132
RENAULT 6025071042
RENAULT 7701201669
RENAULT 7701202284
RENAULT 7701202285
RENAULT 7701202289
RENAULT 7701202635
RENAULT 7701202712
RENAULT 7701202894
RENAULT 7701203129
RENAULT 7701203282
RENAULT 7701203775
RENAULT 7701203795
RENAULT 7701203796
RENAULT 7701203797
RENAULT 7701204066
RENAULT 7701204358
RENAULT 7701204833
RENAULT 7701205355
RENAULT 7701209639
RENAULT 7702233531
RENAULT 7711130036
RENAULT 7711130071
ROADHOUSE 214110
ROADHOUSE 214120
ROADHOUSE 214132
SogefiPro T5077MM
STOP 571327S
STOP 571526S
TEXTAR 2146306
TEXTAR TX0368
TRW GDB1332
TRW GDB1634
TRW GDB1635
TRW GDB807
TRW GDB809
VALEO 168224
VALEO 168343
VALEO 540143
VALEO 540476
VALEO 540775
WAGNER WBP21463A
WOKING P041302
WOKING P041312
ZIMMERMANN 209611521

Skladem

BREMBO sada brzdových destiček, kotoučová brzda P 68 038 Ean: 8020584061893

299,00  vč. DPH

Kategorie:

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.